„Bezdomna Kartka” na półmetku

Jeszcze tylko do 15 grudnia można przekazywać kartki w ramach akcji „Bezdomna Kartka”. Od 2012 roku cel akcji jest niezmienny; obdarowanie kartkami świątecznymi osób bezdomnych, najuboższych i uzależnionych przebywających w ośrodkach prowadzonych przez Stowarzyszenie Monar. Chcielibyśmy aby w świątecznych dniach osoby samotne, bezdomne, uzależnione – dzięki Państwu – poczuły, że jest ktoś, kto o nich myśli, a każda „Bezdomna Kartka” znajdzie swego adresata!
Aby dołączyć do akcji potrzeba niewiele; wystarczy tylko wykonać kartkę świąteczną, dołączyć życzenia i przekazać do Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi przy ulicy 1 Maja 21. I gotowe!
Do tej pory otrzymaliśmy 1782 kartki od: Szkoły Podstawowej Nr 9 ze Skierniewic, Radia Gołdap, Starosty gołdapskiego Pana Andrzeja Ciołka, Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi, Państwa E i P Szostak wraz z Grażką, Maćkiem, Anią, Kubą, Gosią, Krzysiem i Igą, klasy 1A z Szkoły Podstawowej  Nr 2 im. J. Piłsudskiego w Gołdapi, Świetlicy wiejskiej w Galwieciach prowadzonej przez Sołectwo Galwiecie, Przedszkolaków z Grabowa, Klasy 3a oraz klasy 3b ze Szkoły Podstawowej w Grabowie, Szkoły Podstawowej w Jabłońskich, Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi oraz harcerzy z ZPEW w Gołdapi, Niepublicznego Żłobka „Radosne Skrzaty”  w Gołdapi, Szkoły Podstawowej w Galwieciach,  Asi, Pawełka i Błażejka, Harcerzy z 9 GDSH Włóczykije w Gołdapi, Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach, Domowego Punktu Przedszkolnego Nibylandia w Gołdapi, Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi, Szkoły Podstawowej Nr 3 w Obornikach, Szkoły Podstawowej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. bł. Alicji Kotowskiej w Wejherowie, Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi oraz anonimowych  kartkowiczów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w „Bezdomnej Kartce”.

Organizatorem akcji jest Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi oraz Środowiskowy Dom Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi.

Patronat nad akcją objęło Stowarzyszenie Monar.
Patronat medialny: Goldap.info, Radio Gołdap oraz Radio Olsztyn

Akcję wspiera: Studio Reklamy Grafix