1 procent

Pomóż nam pomagać – PRZEKAŻ 1% PODATKU

Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi od 14.09.2012r. jest Organizacją Pożytku Publicznego. Priorytetem działań Stowarzyszenia jest ratowanie życia ludzkiego oraz działalność na rzecz dzieci. Cel ten realizowany jest poprzez organizowanie akcji poboru krwi, w miejscowości pozbawionej punktu krwiodawczego oraz liczne akcje o charakterze prozdrowotnym, edukacyjnym i opiekuńczo – wypoczynkowym.

W stowarzyszeniu działamy na zasadzie wolontariatu i dobrej woli. Zależy nam by nieść pomoc tam gdzie jest taka potrzeba. Aby móc pomagać potrzebujemy wsparcia finansowego. O naszych dokonaniach możecie Państwo przeczytać więcej na stronie stowarzyszenia.

Na początku 2018 roku jako podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych zobowiązani będziecie Państwo dokonać rozliczenia z Urzędem Skarbowym w postaci rozliczenia PIT za 2018 rok. Warto skorzystać z możliwości jakie daje nam polskie prawo i przekazać 1 procent swojego podatku na rzecz jednej z organizacji pożytku publicznego – będziemy bardzo wdzięczni jeżeli będzie to GOŁDAPSKIE STOWARZYSZENIE HONOROWYCH DAWCÓW KRWI.

Liczy się każda najmniejsza kwota

Jak przekazać 1% podatku GOŁDAPSKIEMU STOWARZYSZENIU HONOROWYCH DAWCÓW KRWI?

W odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego, które zatytułowane są „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”, wpisujemy numer pod jakim widniejemy w Krajowym Rejestrze Sądowym czyli nasz numer KRS: 0000336292

Serdecznie dziękujemy za pomoc… byśmy razem mogli pomagać!